Kalendārs

Atpakaļ

Smilšu animācijas izrāde "Krilova fabulas"Lielā zāle

Pasākuma organizators:

SIA "BALTIJAS RITMI", Dzelzavas iela 63-45, Rīga, LV-1084

_____________________________________________________________

Smilšu animācijas uzburto tēlu un "dzīvās" mūzikas pavadījumā skanēs fabulas "Kvartets", "Sisenis un skudra", "Pērtiķis un brilles" un citas.

Kāpēc bērniem jāzina šīs fabulas?

Nevienam nav noslēpums, ka katra Krilova fabula ir alegorisks vēstījums, kas ietver dažādas izvēles ar no tām izrietošu notikumu secību un rezultātu. Katra fabula ir vērsta uz to, lai palīdzētu bērniem saprast,  kādus mērķus ar kādiem rīcības modeļiem var sasniegt. Krilovs dzejas formā apdzied tādas cilvēciskās īpašības kā draudzība, darba mīlestība, spēja strādāt komandā un citas. Var teikt, ka Krilova fabulas dod labu artavu bērnu sagatavošanai  pieaugušo dzīvei.
Tagad par šovu…

Slaveno fabulu personāžus, kurus skatītājs ieraudzīs uz lielā ekrāna, citu pēc cita zīmēs viena no labākajām Krievijas smilšu animācijas māksliniecēm Darja Kotjuha. Viņas  rokas kā pēc burvja mājiena, skatītāju acu priekšā uzburs smilšu gleznas, kuras ar vieglu pieskārienu palīdzību nomainīs cita citu.

Vizuālo priekšnesumu pavadīs stīgu kvarteta „Nuar” muzikanti uz vijoles, alta, čella un arī elektroniskajiem instrumentiem. Izrādes laikā skanēs gan komponista Nikolaja Popova īpaši šai izrādei uzrakstīta mūzika, gan arī fragmenti no tādu slavenu Krievijas komponistu darbiem kā P. Čaikovskis, N. Rimskijs-Korsakovs, M. Gļinka u.c.

Fabulas lasīs viens no labākajiem Maskavas teātra skolas tradīciju turpinātājiem, Krievijas Teātra mākslas universitātes absolvents, -  aktieris Iļja Baranovs.

Spilgts papildinājums izrādei būs īpaša skaņu režija, kura skatītāju pilnībā iegremdēs Krilova fabulu atmosfērā.

Smilšu animācijas šovs ar izcilu aktierspēli un skaistu mūziku nevienu neatstās vienaldzīgu.

Izpildītāji:
Darja Kotjuha – smilšu animācija (Sanktpēterburga)
Iļja Baranovs – aktieris (Maskava)
Stīgu kvarteta „Nuar” muzikanti
Nikolajs Popovs – elektronika, skaņas dizains (Maskava)

Izrādes ilgums ir 1 stunda (bez starpbrīža).


Pasākuma valoda: Krievu

Biļešu cenas: 10.00-25.00 EUR

Papildus informācija:

šeit
– Drukāt dokumentu